З Днем громади!

Шановні жителі Олевської міської об’єднаної територіальної громади!

Сьогодні у нас подвійне свято – ми не лише відзначаємо одне з найголовніших свят України, а й вперше в нашій історії святкуємо День громади.

Рішення про відзначення цього дня було прийнято заздалегідь. Адже тільки разом, єднаючись всією громадою, ми можемо досягти гідного майбутнього.

На жаль, з огляду на ситуацію у світі, що склалася, ми не можемо на гідному рівні відсвяткувати цей день.

Від щирого серця вітаю всіх жителів Олевської ОТГ. Бажаю в першу чергу міцного здоров’я, щастя, добробуту, порозуміння та злагоди в кожній родині. Нехай кожен наступний день буде зігрітий миром і добром. Божого вам благословення!

З найкращими побажаннями,
голова Олевської ОТГ                                                       Олег Омельчук