Урочистості з нагоди 29-ї річниці незалежності України

З нагоди 29-ї річниці незалежності України в центрі міста щиро вітали жителів Олевської громади зі святом міський голова Олег Омельчук, депутат Житомирської облради Олександр Ніколайчук, заступник голови Олевської РДА Володимир Михайленко та в. о. голови райради Олександр Ковальчук.

Грамотами та грошовими нагородами від Олевської міської ради були нагороджені: директор будинку культури с.Тепениця В’ячеслав Ліпей, режисер міського будинку культури Тетяна Існюк, вчитель Юрівської ЗОШ Віктор Талах, заступник директора з навчально виховної роботи Хочинської ЗОШ Тетяна Ковальчук, керівник ТОВ «АВ метал груп» Петро Налапко, учасник бойових дій на сході України Олександр Фіченя, завідувачка КП Олевська центральна «Аптека №32» Лариса Денисюк, керівник КУ «Олевськресурсінвест», депутат міської ради Руслан Вербельчук, провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» Ольга Горпинич, фахівець із соціальної роботи КУ «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» Аліна Осипчук, капітан служби цивільного захисту, головний інспектор Олевського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області Михайло Павлишин, старший водій 17 державної пожежно-рятувальної частини м.Олевськ Управління ДСНС України у Житомирській області Олександр Сидорчук, координатор з питань педіатрії, лікар-педіатр Алла Ігнатенко, медична сестра ЗПСМ ФП с.Варварівка Надія Зинковець, начальник сектору реагування патрульної поліції Олевського відділення поліції, капітан поліції Богдан Невойт, інспектор сектору реагування патрульної поліції Олевського відділення поліції, лейтенант поліції Наталія Кирильчук, лікар-терапевт Олевської центральної лікарні Оксана Бакаєва, старша медична сестра поліклінічного відділення Олевської центральної лікарні Любов Тищик.

Депутат облради Олександр Ніколайчук вручив подяки та грошові премії майстру з експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж ТОВ «Олевське орендне підприємство теплових мереж» Миколі Гусєву, головному спеціалісту загального відділу по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Олевської міської ради Ганні Красильниковій, адміністраторам Центру надання адміністративних послуг Олевської міської ради Тетяні Виговській та Ользі Дворак.

По завершенню урочистої частини відбувся концерт.

Більше фото зі святкування Дня незалежності України дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фкйсбук.