Поговорили про головне та важливе

20 серпня 2020 року з метою налагодження взаємодії задля задоволення криміногенних потреб суб’єктів пробації, зокрема суб’єктів, що мають статус ветерана або учасника АТО, начальником Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Наталією Мельник було ініційовано зустріч із представником громадської спілки «Учасників бойових дій, ветеранів війни і праці Олевського району» Валентиною  Корнійчук.

Під час зустрічі обговорювали мету та основні завдання громадської організації, а також про напрями її діяльності. В результаті зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю між громадською організацією та підрозділом пробації задля виявлення та задоволення криміногенних потреб клієнтів пробації, зокрема тих, які мають статус учасника бойових дій або ветерана АТО.

Олевський районний сектор з питань пробації

у Житомирській області