Відтепер Ви можете замовити книгу «Миттєвості життя громади»

Нещодавно відбулась презентація першої фотокниги про Олевську ОТГ «Миттєвості життя громади». Відтепер, на численні звернення громадян, кожен бажаючий може її замовити, аби мати можливість «пройтись» сторінками книги по восьми маршрутах Олевської громади.

«Ніщо написане не може порівнятись з достовірністю фотографії», – розпочинається книга. Саме тому книга вмістила в собі понад пів тисячі фотографій місць, заходів, особистостей. Не менш цікавим та захоплюючим є текст, який заслуговує окремої уваги.

Для замовлення книги звертайтесь до загального відділу Олевської міської ради за адресою: м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4 (1 поверх). Вартість книги – орієнтовано 250 грн (ціна може змінюватись в залежності від тиражу).

Більш детально про презентацію фотокниги читайте за посиланням: http://olevsk-gromada.gov.ua/2020/08/25/vidbulas-prezentacziya-fotoknygy-myttyevosti-zhyttya-gromady-2016-2020-roky/