Рятувальники Олевщини провели тактико-спеціальні навчання

8 вересня на базі Центру надання адміністартивних послуг рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з гасіння пожеж.

Кожного року складається графік об’єктів з масовим перебуванням людей де проводяться ці навчання під час яких набуваються необхідні практичні навички злагодженого виконання робіт.

Метою заходу є відпрацювання організації і тактики гасіння пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей; розрахунок необхідних сил та засобів; тренування практичних навичок особового складу пожежно-рятувальних підрозділів у виконанні оперативної задачі рятування людей; гасіння пожежі та дотримання вимог безпеки праці, а також відпрацювання взаємодії між працівниками  та рятувальниками щодо евакуації людей.

За тактичним задумом, в одному з кабінетів будівлі ЦНАПу,  внаслідок короткого замикання  виникла пожежа.

По прибуттю на місце умовної пожежі, працівники 17 ДПРЧ м. Олевськ Управління ДСНС України у Житомирській області в апаратах захисту органів дихання провели роботи з пошуку та евакуації потерпілого та швидко ліквідували умовне загоряння.

Варто зазаначити, що подібні навчання є основою набуття практичних навичок та вмінь, як рятувальників, так і працівників закладу, адже коли стоїть завдання ліквідації реальної пожежі, дії всіх учасників мають бути безпомилковими.

Залишити коментар