Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Олевська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення управління містобудування,  архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого апарату міської ради.

Головний спеціаліст веде роботу з питань цивільного захисту населення та мобілізаційної підготовки.

Основні вимоги до кандидатів:

– громадянство України;

– досконале володіння державною мовою;

– знання основ діловодства;

– освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

– стаж роботи не менше п’яти років;

– вільне володіння комп’ютерною технікою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Олевської міської ради такі документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається  про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

– 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту;

– декларацію про майно, витрати, доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та  членів своєї сім’ї,у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;

– копію паспорта громадянина України;

– копію ідентифікаційного коду;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

За додатковою інформацієюзвертатися до керуючого справами виконавчого комітету міської ради Русина Ю. Г. у робочі дні за телефоном:0988364478 з 09.00 год. до 18.00 год.

Документи щодо участі у конкурсі приймаються у робочі дні протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська 4 (загальний відділ).