Колектив «Чарівниці» з с. Покровське посів перше місце на міжнародному фестивалі в Болгарії

З 4 по 10 вересня в Болгарії проходив міжнародний фольклорний фестиваль «Музична хвиля». Участь у ньому взяли й жителі Олевської міської об’єднаної територіальної громади.

Представляли не лише Олевщину, а й країну в цілому п’ять учасників колективу «Чарівниці» з села Покровське. Керівник колективу – Степан Яценко. Загалом участь у фестивалі брали представники трьох країн.

Показавши неабиякий талант та виконавську майстерність, «Чарівниці» привезли додому три диплома за перше місце та медалі. Крім того, кожен учасник колективу теж отримав відзнаку.

Раніше фольклорний колектив «Чарівниці» посів перше місце на «EURO FOLK 2019». Більш детально про це читайте на сайті Олевської міської ради за посиланням: http://olevsk-gromada.gov.ua/2019/04/02/folklorniy-kolektiv-charivnitsi-z-s-pokrovske-posiv-pershe-mistse-na-euro-folk-2019-video/.