З Днем рятівника!

Щиро вітаю працівників  аварійно-рятувальних служб,  пожежної охорони,  інших спеціальних  формувань,  а  також громадян, які зробили внесок у справу  ліквідації  наслідків  надзвичайних  ситуацій техногенного та природного характеру,  захисту  життя  і  здоров’я людей з професійним святом.

Щиро дякую за вашу сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність  до боротьби з безжалісними стихіями.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного затишку та благополуччя. Нехай кожен новий день наповнюється теплом та підтримкою від оточуючих.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Зі святом!

З найкращими побажаннями
голова Олевської ОТГ                                                 Олег ОМЕЛЬЧУК