Рятівників Олевщини привітали з професійним святом

17 вересня на території Олевського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області відбувся урочистий захід з нагоди Дня рятівника.

Привітати рятівників завітали: голова Олевської ОТГ Олег Омельчук, його заступник Олександр Ніколайчук, голова Олевської РДА Лариса Хоречко, її заступник Володимир Михайленко, помічник народного депутата України Володимира Арешонкова Валерій Троян, в. о. голови райради Олександр Ковальчук та голова Білокоровицької ОТГ Сергій Коцур.

Начальник Олевського районного сектору Віктор Стужук  привітав колектив зі святом та подякував за високу професійну майстерність, за врятовані людські життя та збережені матеріальні цінності.

Під час заходу присутні гості висловили подяку усім працівникам за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику, побажали міцного здоров’я, мужності, удачі, швидкої реакції, витримки в нелегкій щоденній службі, якомога менше тривожних викликів та відзначили кращих працівників грам отами, подяками та грошовими нагородами.

Від Олевської міьсокї ради подяки та грошові премії отримали: диспечер 17 державної пожежно-рятувальної частини (м.Олевськ) Управління ДСНС України у Житомирській обл. Юлія Бовсуновська, водій 17 державної пожежно-рятувальної частини (м.Олевськ) Управління ДСНС України у Житомирській обл. Микола Гончар, старший пожежник-рятувальник 17 державної пожежно-рятувальної частини (м.Олевськ) Управління ДСНС України у Житомирській обл. Олександр Грунковський, командир відділення 17 державної пожежно-рятувальної частини (м.Олевськ) Управління ДСНС України у Житомирській обл. Віктор Мельник, заступник начальника 17 державної пожежно-рятувальної частини (м.Олевськ) Управління ДСНС України у Житомирській обл. Богдан Мицак.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.