Олевська міська ТВК зареєструвала кандидатів у депутати Олевської міської ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати

Кандидати у депутати Олевської міської ради стали представники таких політичних партій:

1. Житомирська обласна організація політичної партії«Громадський рух «Народний контроль».
  2. Житомирська обласна організація політичної партії «Наш край».
  3. Олевська міська організація політичної партії «Основа».
  4. Житомирська Обласна організація політична партія «Слуга народу».
  5. Житомирська обласна партійна організація  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  6. Житомирська територіальна організація Політична партія «Європейська Солідарність».
  7. Житомирська обласна організація політичної партії “Сила і честь”.
  8. Житомирська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна платформа – за життя».
  9. Олевська районна організація Української Народної Партії.
  10. Житомирська обласна організація Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка».
  11. Житомирська обласна організація політичної партії «Країна».
  12. Олевська районна організація політичної партії «Ліва опозиція».
  13. Житомирська обласна організація політичної партії «Пропозиція».
  14. Житомирська обласна організація полтичної партії “За майбутнє”.

Список зареєстрованих кандидатів у депутати Олевської міської ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати