Графік руху мобільного ЦНАПу на жовтень

 Графік руху мобільного ЦНАПу на жовтень

Маршрут №1 – 1-ий понеділок місяця (05.10.2020)

Маршрут руху по населених пунктах Час приїзду
Замисловичі 10:00
Обище 10:40
Тепениця 11:30
Артинськ 12:30
Соснівка 13:20

Відповідальний за маршрут: Дворак О.В.

Пошта працює в понеділок, п’ятницю

Маршрут №2 – 1-ий вівторок місяця (06.10.2020)

Маршрут руху по населених пунктах Час приїзду
Копище 10:00
Майдан-Копищенський 11:00
Хочине 11:30
Перга 12:10
Юрове 12:40
Сущани 13:20
Андріївка 14:00
Хмелівка 14:30

Відповідальний за маршрут: Виговська Т.А.

Пошта працює в вівторок, п’ятницю

Маршрут №3 – 2-ий четвер місяця (08.10.2020)

Маршрут руху по населених пунктах Час приїзду
Зубковичі 9:30
Кишин 10:30
Стовпинка 11:30
Забороче 12:30

Відповідальний за маршрут: Павленко Л.О.

Пошта працює в вівторок, четвер, п’ятницю

Маршрут №4 – 2-а п’ятниця місяця (09.10.2020)

Маршрут руху по населених пунктах Час приїзду
Рудня-Озерянська 10:30
Озеряни 11:00
Новоозерянка 11:40
Дружба 12:30

Відповідальний за маршрут: Перев’язко О.А.

Пошта працює в середу, п’ятницю

Маршрут №5 – 3-ий понеділок місяця (19.10.2020)

Маршрут руху по населених пунктах Час приїзду
Майдан 10:00
Калинівка 11:00
Джерело 12:00
Зольня 12:30

Відповідальний за маршрут: Павленко Л.О.

Пошта працює в понеділок, вівторок, п’ятницю

 Маршрут №6 – 3-ий вівторок місяця (20.10.2020)

Маршрут руху по населених пунктах Час приїзду
Жубровичі 9:30
Болярка 10:30

Відповідальний за маршрут: Виговська Т.А

Пошта працює всі дні, крім понеділка.

 Маршрут №7 – 4-ий четвер місяця (22.10.2020)

Маршрут руху по населених пунктах Час приїзду
Журжевичі 10:00
Рудня 10:40
Покровське 11:20
Михайлівка 12:30
Будки 13:10

Відповідальний за маршрут: Перев’язко О.А.

Пошта працює в четвер, суботу, понеділок

 Маршрут №8 – 4-а п’ятниця місяця (23.10.2020)

Маршрут руху по населених пунктах Час приїзду
Лопатичі 9:30
Кам’янка 11:30
Рудня-Бистра 12:30

Відповідальний за маршрут: Дворак О.В.

Пошта працює в понеділок, п’ятницю

Залишити коментар