4 вчителя Олевської ОТГ отримали грамоти від народного депутата

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти.

З цієї нагоди, 2 жовтня освітян громади приїхав привітати помічник народного депутата України Андрія Пузійчука Назар Мартиненко.

Разом із заступником міського голови Яковом Осипчуком та заступником начальника відділу освіти, молоді та спорту Олевської міскої ради Аллою Гаврилюк відвідали навчальні заклади та привітали освітян з професійним святом. Вчителям побажали міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у всіх починаннях, творчої наснаги та нових педагогічних звершень. Вони ще раз підкреслили надзвичайно важливу роль, яку відіграють учителі у суспільному та культурному житті нашої держави, формуючи світогляд і виховуючи, навчаючи майбутні покоління.

Назар Мартиненко також передав вітання від депутата та вручив грамоти та ціні подарунки – годинники: вчителю початкових класів Олевської гімназії Валентині Наумович, вчителю біології Новозеряньского НВК Олені Чорнобокій, директору Будківської ЗОШ Валентині Ліньовій та вчителю початкових класів Перганської ЗОШ Наталії Корнійчук.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.