Працівників освіти привітали з професійним святом

Щороку першої неділі жовтня в Україні відзначають День працівників освіти.

Тож напередодні свята працівників освіти Олевщини вітали з професінйим святом.

Керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, голова Олевської РДА Лариса Хоречко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Валерій Левченко завітали до навчальних закладів, щоб привітати зі святом та відзначити нагородами кращих освітян.

Працівникам освіти подякували за їх роботу, особливо в такі нелегкі часи, коли школи працюють в умовах пандемії, відповідальне ставлення до роботи. Також вітаючи педагогам побажали успіхів у педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії, натхнення миру та добра.

Від Олевської міської ради грамоти та грошові премії отримали: учитель фізики Олевської ЗОШ №3 Олена Зерук, учитель англійської мови Олевської гімназії Олександр Федорук, учитель початкових класів Кам’янської ЗОШ Валентина Гергало, директор Олевської ЗОШ №3 директор Олевської ЗОШ № 3 Раїса Бабич, заступник директора Олевського МНВК Олександр Лозко, директор Олевської гімназії Євгеній Рябой, керівник гуртка «Моделювання одягу» Альона Лопуга, директор Олевської ЗОШ №2 Сергій Бочковський, учитель біології Стовпинської ЗОШ Наталія Ковальчук, учитель хімії та біології Майданської ЗОШ Анатолій Остапчук, учитель початкових класів Новоозерянського НВК Олена Кравченко, учитель математики Сущанської ЗОШ Микола Охрімчук, учитель англійської мови Хочинської ЗОШ Вікторія Любиченко, методист методичного кабінету відділу освіти Олевської міської ради Інна Дорошенко, заступник директора з виховної роботи Зубковицької ЗОШ Людмила Сорока, викладачі Олевського професійного ліцею Валентина Шинкар та Юхим Павленко, практичний психолог Олевського професійного ліцею Ірина Клочкова, викладачі Олевської музичної школи Тетяна Тимків та Ірина Кльоц.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у педагогічній діяльності  та з нагоди Дня працівників освіти найкращі педагоги отримали нагороди, грамоти та подяки також від райдержадміністрації та райради, відділу освіти, молоді, спорту Олевської міської ради.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в Фейсбук.