Віртуальне про реальне

Старший інспектор Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області капітан внутрішньої служби Анжела Козловець 15-17 вересня 2020 року взяла участь в Конференція для та про підлітків «Віртуально про реальне». Конференція проходила в онлайн режимі, в зв’язку з карантинними обмеженнями та тривала 32 академічні години. На конференції обговорювалися основні аспекти підліткового віку, проблеми з якими стикаються неповнолітні та шляхи їх подолання, зокрема: уживання психоактивних речовин, безпека дітей в Інтернеті, підлітковий суїцид, здорові та безпечні стосунки у підлітковому віці, та ще багато інших тем було піднято та розкрито. Також директор ДУ «Центр пробації» Олег Янчук розповів про інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації.

По закінченні конференції Анжелі Козловець вручено сертифікат про участь.

Олевський районний сектор

з питань пробації