Призупинення навчально-виховного процесу у закладах. Перелік

9 жовтня відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорили застосування обмежень на території Олевського району у зв’язку зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З урахуванням пропозицій та зауважень, внесених в ході обговорень, було вирішено тимчасово призупинити виховний процес в молодшій групі ЦРД №2 «Сонечко» (до 18 жовтня), тимчасово призупинити навчальний процес у Покровській ЗОШ та Олевській ЗОШ №2 (до 23 жовтня), тимчасово призупинити навчальний процес у 10, 11 класах Варварівської ЗОШ (до 16 жовтня), тимчасово призупинити начально-виховний процес в Олевському ЦХЕТУМі, Олевській ДЮСШ, Олевській ДЮСШ боротьби, а також гуртках та спортивних секціях будь-якої форми власності (до 18 жовтня).