Міський голова привітав колектив Олевського центру зайнятості з річницею створення Державної служби зайнятості

Сьогодні, 21 грудня Державна служба зайнятості відзначає 30-ту річницю створення.

З цієї нагоди міський голова Сергій Лисицький, разом із заступником Юрієм Данюком вітали колектив Олевської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.

Сергій Іванович вітаючи присутніх зазначив, що саме завдяки плідний праці працівників центру зайнятості багато людей знаходять роботу та нові можливості професійного розвитку, а також колективу вручив подяку від Олевської міської ради.

До привітань також долучились голова Олевської РДА Лариса Хоречко та Білокоровицький сільський голова Сергій Коцур, які подякували працівникам за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у вирішення проблем соціального захисту громадян.