Триває просвітницька робота з неповнолітніми клієнтами пробації щодо протидії домашнього насильства

У Олевському районному секторі з питань пробації триває просвітницька робота з неповнолітніми клієнтами пробації щодо протидії домашнього насильства.

До спілкування з неповнолітніми був запрошений старший інспектор ювенальної превенції Олевського ВП Коростенської ВП ГУНП в Житомирській області капітан поліції Фещук Максим та спільно з начальником Олевського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області майором внутрішньої служби Мельник Наталіє, старшим інспектором сектору капітаном внутрішньої служби Козловець Анжелою проведено просвітницько-виховну бесіду на тему: «Дій проти насильства».

Під час просвітницької роботи, неповнолітнім клієнтам пробації були розкриті такі проблемні питання як суть домашнього насильства, види насильства та проінформовано про адреси, куди звертатися по допомогу.

По закінченню зустрічі суб’єктам пробації були надані буклети з телефонами безкоштовних гарячих ліній, до яких, у разі необхідності, можуть звернутися особи, що піддалися насиллю.

Олевський районний сектор

з питань пробації