Міський голова Сергій Лисицький вручив велосипеди переможцям лотереї

Перед початком засідання чергової сесії міської ради у сесійному залі відбулось офіційне нагородження переможців святкової новорічно-різдвяної лотереї, яку організувала газета «Зорі над Убортю». Загалом було розіграно 60 призів, володарів супер-призів нагороджували перед депутатським корпусом.

Два головні подарунки – велосипеди – особисто від себе вручив міський голова Сергій Лисицький. Переможцями стали жителька міста Олевськ Вікторія Горпиніч та Олександр Іванченко з селища міського типу Бучмани.

Були вручені й інші чудові призи: від депутата міської ради Валерія Гарбовського планшет Lenovo отримав Анатолій Кравченко (с. Радовель), від депутата облради Сергія Крамаренка мультиварку отримав Валерій Жавино (м. Олевськ), сучасний електронний тонометр від депутата облради Олега Казюка отримав Віктор Бондарь (с. Хочине), телевізор Romsat Led TV від депутата міської ради Михайла Весельського дістався Олені Ходюк (с. Лопатичі), від голови Білокоровицької сільської ради Сергія Коцура електронний наручний годинник та букет троянд отримала Ольга Існюк (м. Олевськ), а переможцем у розіграші мобільного телефону Samsung Galaxy від депутата міської ради Сергія Вовка стала Тетяна Мосєйчук  (с. Корощине).

Переможці подякували організаторам лотереї та спонсорам за гарні подарунки та подарований настрій.