Увага! Попередження про погіршення погодних умов

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області  повідомляє, що з 8 лютого по 9 лютого 2021 за даними УкрГідрометцентру на всій території Житомирської області очікуєтьсяпогіршення погодних умов.

У зв’язку з переміщенням на територію України південного циклону, протягом доби 8 та вночі 9 лютого 2021 р. на Житомирщині очікуються складні погодні умови: значний сніг. На дорогах ожеледиця. Посилення східного вітру до 8-13 м/с, вдень 8 та вночі 9 лютого місцями пориви 15-20 м/с, хуртовина (I рівень небезпечності, жовтий).

Рятувальники ДСНС України закликають мешканців бути обережними та попереджають водіїв про погіршення погодних умов та можливі ускладнення руху на автошляхах України та рекомендують бути пильними на під час кермуваннянавіть якщо автомобіль підготовлений до зими, а водій — досвідчений кермувальник.