Зміна складу виконавчого комітету Олевської міської ради

Під час засідання чергової сесії міської ради, яке відбулося 4 лютого, відбулись зміни у складі старост громади та членів виконавчого комітету.

Так, депутати прийняли рішення про дострокове припинення повноважень старости Жубровицького старостинського округу та звільнення старости Володимира Турбала. Як повідомив керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький, який доповідав по даному питанню, рішення приймається на підставі особистої заяви Володимира Васильовича до міської ради про складення ним повноважень.

Наступним рішенням сесії було затвердження на посаду старости Жубровицького старостинського округу. Ним став Гілюк Євген Володимирович. Відповідне рішення депутати прийняли одноголосно.