Інформація про результати конкурсу з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Олевської громади

ІНФОРМАЦІЯ Олевської міської ради Житомирської області про результати конкурсу з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Олевської міської територіальної громади, який відбувся 22.02.2021 року.

Переможцем конкурсу з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Олевської міської територіальної громади визнано:

Аптечну установу – КП «Олевська центральна аптека №32» Олевської міської ради, юридична адреса: 11001, вул. Володимирська, 9, м.Олевськ, Житомирська обл., код ЄДРПОУ 01977004;

Стоматологічний заклад – КНП «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради, юридична адреса: 11001, пров. Промисловий, 2, м.Олевськ, Житомирська обл., код ЄДРПОУ 01991872.

Протокол засідання