Жінок Олевщини відзначили грамотами з нагоди Міжнародного жіночого дня

5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, у актовій залі міської ради зібрались жінки, для нагородження за вагомі досягнення у свої діяльності.

Міський голова Сергій Лисицький у своїй промові подякував присутнім жінкам за їх активну життєву позицію, за їхню роботу, відданість своїй справі та побажав міцного здоров`я, жіночого щастя, родинного добробуту та нових досягнень.

Також грамотами міської ради, квітами та грошовими преміями  було нагороджено: вчительку зарубіжної літератури Кам’янської ЗОШ Ірину Мосейчук, керівницю гуртка Олевського ЦХЕТУМу Тетяну Басюк, вчительку початкових класів Сердюківської ЗОШ Наталію Кручко, верстатницю деревообробних верстатів лісокомплексу ДП «Олевське лісове господарство» Олену Козловець, виховательку Олевського ЦРД №1 Марію Шмат, спеціалістку І категорії централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту міської ради Лілію Куриленко, пенсіонерку (колишню директорку Сердюківської ЗОШ) Надію Сороку, техпрацівницю ДНЗ «Олевський професійний ліцей» Наталію Мухаровську, ветерана державної служби Тетяну Козловець, прибиральницю сільського Будинку культури с. Зубковичі Тамару Поліщук, бібліотекаря філіалу №48 с. Сущани Валентину Маслєнникову, фельдшера ТДВ «РІМ-Богдан» Ольгу Бочковьску, матір-героїню Катерину Дубровець, матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу Юлію Горпинич, бухгалтера Корощинського лісництва ДР «Олевський лісгосп АПК» Ольгу Існюк, медичного реєстратора КНП «Олевський ЦПМД» Людмилу Сахнюк, лікаря-фтизіатра КНП «Олевська центральна лікарня» Олену Ковальчук, медичну сестру хірургічного кабінету поліклінічного відділення КНП «Олевська ЦЛ» Наталію Денисенко, машиністку тістомісильних машин  Наталію Хацановську, оператора поштового зв’язку Олену Рудюк, фізичну-особу підприємця Людмилу Фещук та начальника поштового відділення №2 Оксану Ткач.

Нажаль, у зв’язку з карантинними обмеженнями та запровадженням у Житомирській області «червоної зони» всі заходи, які планувались до Міжнародного жіночого дня,  відмінено, тому урочиста частина з нагоди свята пройшла без традиційних вітань гостей та концертів. А святкова вистава «Наталка Полтавка»,  яка була запланована на 4 березня буде представлена глядачам по завершенню обмежень «червоної зони».