8 медалей борців Олевська на Чемпіонаті області

Наприкінці лютого у Житомирі проводився офіційний Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед юнаків 2006-2008 р. н.  Команда ДЮСШ боротьби у кількості 10 спортсменів та 2 тренерів взяла участь у цих рейтингових змаганнях.

Варто зазначити, що наші юні борці займаються вільною боротьбою, але при необхідності для рейтингу свого міста беруть участь у всіх видах боротьби.

По закінченню змагань, команда Олевська посіла ІІІ загально-командне місце набравши 150 залікових очків. Три золоті медалі вибороли: Віктор Пилипчук, Ілля Лупаїна та Андрій Перев’язко. Дві срібні медалі у Івана Хланя та Андрія Сороки. Три бронзові медалі отримали Іван Лук’янчук, Даніїл Іщенко та Владислав Мидловець.

Наприкінці березня буде проводитись першість області з вільної боротьби серед ДЮСШ, по двом віковим групам 2006-2008 р. н та 2009-2011 р. н. Команда Олевської ДЮСШ також візьме участь у цих змаганнях у складі 35-40 учасників.

Директор ДЮСШ боротьби

Володимир Попков