Оголошення

На VI сесії Олевської міської ради VІІІ скликання від 02.04.2021 року було прийнято рішення № 232 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації у 2021 році» та рішення № 233 «Про надання дозволу на відчуження об’єкта малої приватизації, комунальної власності Олевської міської територіальної громади, шляхом продажу на аукціоні без умов» відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Дозвіл надано на приватизацію шляхом продажу на аукціоні вбудованих приміщень в нежитловій будівлі: приміщення № 13, загальною площею 8,2 м2; приміщення № 14, загальною площею 5,8 м2, загальна площа приміщень 14,00 м2, що складає 12/100 частин від належних 39/100 часток нежитлової будівлі та 5/100 частин будівлі, за адресою: вул. Національного визволення, 54-Б, с. Майдан, Коростенського району, Житомирської області, 11036, що належать до комунальної власності Олевської міської територіальної громади. Приміщення розміщені на першому надземному поверсі в нежитловій одноповерховій будівлі, в центрі села. Матеріали стін: цегла, фундамент стрічковий, перегородка цегла, перекриття – балки дерев’яні, покрівля азбофанера. Наявне електропостачання. Технічний стан задовільний. Планування приміщень відповідають технічному плану.