У громаді з’явився оновлений трактор

У новоствореному комунальному підприємстві Олевської міської ради з’явився перший помічник у вигляді трактора ДТ -75.

Варто зазначити, що сам трактор не купували, а ремонтували із наявної техніки, що була на балансі міської ради. Загалом на ремонт пішло більше 50 000 грн., які були надані благодійно керівництвом міської ради.

Також 5000 грн. на ремонт виділив депутат міської ради Леонід Хомутовський.

Наявність такої техніки дозволить заощаджувати щоденно від 2500 до 3000 грн. коштів міського бюджету.

«Помічник» вже третю добу працює на олевському сміттєзвалищі, де упорядковує сміття.

Комунальне підприємство «Комунальник» створено з метою здійснення господарської діяльності в галузі житлово-комунального господарства Олевської громади.

Після завершення упорядкування олевського сміттєзвалища трактор буде направлено на упорядкування смітників Олевської громади.