В Олевську з’явилась “Алея громади”

«Спільна праця згуртовує» –  саме під таким гаслом було організовано озеленення площі Соборної в центрі міста, де зібралися керівництво міської ради, школярі та громадськість Олевської територіальної громади.

До центральної частини міста були запрошені хлопчики та дівчатка з усіх сіл та селищ Олевщини у супроводі старост.

Незважаючи на похмуру, дощову погоду всі присутні в піднесеному настрої прийнялись до роботи.

Діти разом з дорослими висадили 48 туй на попередньо підготовлених ділянках.

Кожен посадив «своє дерево» в центрі міста.

Голова міської ради Сергій Лисицький таким чином об’єднав усю громаду, щоб разом зробити благородну справу. І щоб у дитячій пам’яті залишилась згадка про той день, коли вона посадила власне дерево в центрі міста.

Загалом було висаджено понад 50 дерев і відтепер дане місце має назву «Алея громади».

Нагадаємо, що кошти на створення «Алеї громади» було надано міським головою, заступниками, секретарем міської ради та керуючим справами виконавчого комітету зі своєї заробітної плати.

По закінченню заходу міський голова запросив діток в актовий зал міської ради, де кожному вручив невеличкий подарунок на згадку, а старостам подякував за організацію.

«Дякую всім вам за сьогоднішній день, що прийняли запрошення і незважаючи на погодні умови дружньо працювали разом. Давайте будемо підтримувати один одного. Це тільки початок. Разом зі старостами маю намір робити в кожному селі щось подібне: лавочки, місця відпочинку, щоб у нас були квітучі, гарні села» – сказав Сергій Лисицький.

У озелененні «Алеї громади» приймали участь 28 школярів:

Клименко Нікіта, с. Жубровичі;                                  Корнійчук Дарина, с.Кам’янка;

Мосійчук Михайло, с.Зубковичі;                                Козловець Олександра, с.Хочине;

Цвєтков Кіріл, с.Варварівка;                                         Мосійчук Олександр, с.Лопатичі;

Мирончук Діанна, с.Зольня;                                        Дворак Дмитро, с.Перга;

Козловець Віктор, с.Корощине;                                  Бубенко Світлана, с.Джерело;

Талах Софія, с.Юрове;                                                    Ковальчук Марія, с.Хмелівка;

Шишук Андрій, смт Новоозерянка;                            Остапчук Роман, с.Майдан;

Свищевський Олег, с.Ковалівка;                                  Сорока Наталія, с.Сердюки;

Кеда Ангеліна, с.Радовель;                                           Новак Валерія, с.Журжевичі;

Першко Дарина, с.Пояски;                                            Новак Ангеліна, с.Журжевичі;

Саленко Віталій, с.Тепениця;                                         Лебедєв Ілля, с.Сущани;

Макарчук Тарас, смт Дружба;                                       Талах Христина, с.Андріївка;

Делейчук Юліанна, с.Лісове;                                          Головенко Ліза, с.Сарнівка;

Мельничук Артем, с.Михайлівка.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.