Чужих дітей не буває

Продовжується робота працівниками комунальної установи «Центр соціальних служб» Олевської міської ради по проведенню інформаційної кампанії «Візьміть дитину у родину».

Здійснюється пошук кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі шляхом інформування  населення та розміщення інформаційного матеріалу в закладах, установах, організаціях таких як: ФАПи, школи, дитячі садочки, бібліотеки, будинки культури,  Олевській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості.

Надалі планується проводитись вищевказана інформаційна робота по релігійним конфесіям Олевської територіальної громади.

Основним завданням є пошук кандидатів для роботи прийомними батьками, батьками-вихователями та патронатними вихователями.

Що таке прийомна сім’я, патронатна сім’я і як стати прийомними батьками або патронатним вихователем можна дізнатись, перейшовши за посиланням або ж звернувшись особисто до працівників КУ «ЦСС» Олевської міської ради за адресою: м.Олевськ, вул. Володимирська, 1.

Інформує КУ «ЦСС» Олевської міської ради