На Олевщині на COVID-19 хворіє 336 осіб

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Як повідомив директор ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зиновій Парамонов, станом на 9:00 год 19 квітня (за минулу добу – 18 квітня) зареєстровано 267 нових лабораторно підтверджених випадків.

На Олевщині підтверджено за добу 3 випадки захворювання на коронавірус. Активних хворих наразі 336.

Всього на Олевщині з початку пандемії було лабораторно підтверджено 2030 випадків захворювання на COVID-19, з них нажаль 21 людина померла.

Пам’ятайте!Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.