Благодійна допомога багатодітним сім’ям Олевської ТГ

Благодійність – велика справа, яка винагороджується повагою та любов’ю тих, кому вона надавалась.

Наш земляк, людина, яка опікується долею дітей, що проживають на Олевщині – Василь Кравчук є одним з таких благодійників. Він працює адвокатом-захисником і відстоює у суді інтереси неповнолітніх, які вчинили злочин.

Саме ця людина координує співпрацю Служби у справах дітей Олевської ТГ  та Житомирської благодійної організації «Благодійний фонд «Рідні люди».

Завдячуючи пану  Василю та за сприяння Служби у справах дітей Олевської міської ради, троє сімей отримали допомогу від благодійної організації.

Дві багатодітні сім’ї, які перебуваю на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах та одна сім’я , яка має під опікою трьох дітей позбавлених батьківського піклування, отримали матеріальну допомогу.

Новий одяг, взуття, шкільне приладдя та побутова техніка була доставлена прямо до їхніх осель.