Про благоустрій територій

Олевського міського голови

28.04.2021    №

Про благоустрій територій

Враховуючи Правила благоустрою території населених пунктів Олевської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішенням ХХХVІ сесії Олевської міської ради VІІ скликання від 17.01.2019 р. № 918, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Рекомендувати юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, власникам приватних домоволодінь, нежитлових будівель і споруд прибрати території від сміття:

1.1. Території в межах виділеної земельної ділянки на праві власності, оренди, користування.

1.2. Території, закріпленої рішенням виконавчого комітету міської ради.

1.3. Прилеглої території, яка межує з територією суб’єкта господарювання або приватного домоволодіння на відстані 20 м (по периметру) від огорожі, споруди або обмежена краєм проїзної частини вулиці чи дороги.

1. Оприлюднити розпорядження на офіційному веб-сайті Олевської міської ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гончара Сергія.

Міський голова                                                           Сергій ЛИСИЦЬКИЙ