Міський голова Сергій Лисицький привітав Ілону Вальчук із зайнятим ІІІ місцем на чемпіонаті України з вільної боротьби

Перед початком засідання чергової сесії міської ради міський голова Сергій Лисицький квітами, грамотою та грошовою нагородою привітав юну спортсменку Ілону Вальчук, яка зайняла ІІІ місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед дівчат 2006-2007 р.н.

Сергій Іванович побажав Ілоні міцного здоров’я, успіхів у спортивній діяльності та нових перемог.

Депутат міської ради Сергій Вовк також вручив дівчинці грошову премію.

Варто зазначити, що Ілона Вальчук неодноразово виборювала кращі місця серед своїх однолітків на різних чемпіонатах та турнірах. Цього разу Ілона теж гідно представила Олевщину. На чемпіонаті України з вільної боротьби серед дівчат 2006-2007 р.н. у ваговій категорії до 50 кг. Ілона посіла ІІІ місце, поступившись чемпіонці у цій ваговій категорії.

Наразі навчається Ілона в Броварському спортивному ліцеї. Вільною боротьбою займається з 4 років. І вже у свої 14 років має безліч перемог та медалей. Боролася у турнірах з вільної боротьби не тільки в Україні, а і за кордоном. Але на цьому Ілона не збирається зупинятись і вже активно готується до Чемпіонату України серед кадетів, який буде проходити в м. Хмельницький  з 5 по 7 травня.