Посадка квітів на центральних клумбах міста

Весною саме час приступати до висадки розсади улюблених квітів для клумби.

Квіти – безсумнівно, чудова прикраса, яка дарує гарний настрій та неймовірно затишну атмосферу.

Не менш важливо правильно скомпонувати рослини на ділянці, кажучи простими словами, рослини повинні поєднуватися одна з одною, а сусідство одних видів з іншими має мати тільки позитивні сторони.

Тому на цьому тижні працівники Олевської міської ради на чолі із заступником міського голови Сергієм Гончарем своїми руками створювали гарні композиції на центральних клумбах міста Олевська.

Для цього було закуплено 483 сажанці петунії, 90 сажанців ромашки, 80 сажанців газанії та 57 сажанців віоли на загальну суму 8 тисяч 800 гривень.

Відтепер мешканці та гості міста милуватимуться квітковим розмаїттям на центральних клумбах міста.