Підготовка до Дня захисту дітей в Олевській ТГ

Сьогодні, 26 травня, в Олевській міській раді відбулась нарада щодо організації проведення Дня захисту дітей, яке відзначається 1 червня.

У нараді взяли участь: міський голова Сергій Лисицький, заступник голови Василь Ковальчук, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький, начальник відділу культури та туризму Ірина Кльоц, начальник відділу культури, молоді та спорту Валерій Левченко, начальник відділу у справах дітей Наталія Скумін, начальник КУ «Центр соціальних служб» Світлана Орищук та директор Олевського ЦХЕТУМу Артем Курбеко.

Учасники наради обговорили ряд організаційних питань, зокрема :

план  святкових заходів;

можливі локації для проведення розважальних конкурсів та ігор для дітей різної вікової групи;

залучення приватних підприємців для вручення подарунків на святі.

Потрібно пам’ятати, що День захисту дітей – це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою.