Керівництво області привітало випускників, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Стало гарною традицією щорічно проводити зустріч керівництва області  з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками загальноосвітніх закладів області.

Мета проведення заходу – ознайомити випускників шкіл із системою навчальних закладів нашої області, сприяти їх професійному самовизначенню.

26 травня 2021 року у м. Коростень відбулася зустріч керівництва області  з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками загальноосвітніх закладів.   Участь  у заході прийняла делегація з нашої територіальної громади з чотирьох  випускників загальноосвітніх шкіл Олевської громади: Войтюк Юлії, Денисюк Валерії, Машукова Владислава, Рабош Карини.

Учасників зустрічі гостинно прийняли в Коростенській міській раді.

Майбутніх  абітурієнтів в онлайн-режимі привітали голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко,  голова облради  Володимир Федоренко та заступник голови  Коростенської міської ради Олександр Синицький.

Також випускників привітали студенти коледжу культури та мистецтв імені І.Огієнка своїми чарівними виступами.

Всі діти на завершення отримали грошову допомогу, цукерки та інформаційно-довідкові матеріали від Житомирської обласної державної адміністрації, обласної ради та  депутата Верховної Ради Арешонкова Володимира Юрійовича.

Дорогою додому діти обмінювались позитивними враженнями.

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Олевської міської ради

Ольга Дрогальчук