Соціальні питання та інше на засіданні виконкому

Сьогодні, 4 червня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Олевської міської ради під головуванням міського голови Сергія Лисицького.

На засіданні розглянуто три питання.

Начальник служби у справах дітей Наталія Скумін підготувала подання на розгляд виконавчого комітету про надання одній дитині статусу «дитини-сироти» з метою соціально-правового захисту такої дитини.

Наступним поданням на розгляд було поліпшити становище дитини, яка залишилась без піклування батьків і влаштувати її на виховання та спільне проживання в прийомну сім’ю.

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали дані рішення.

На останок виконком міської ради вирішив затвердити фірмові бланки старостинських округів Олевської міської територіальної громади з метою належної організації роботи старост.

По закінченню засідання старости обговорили проблемні питання, які виникають на території їхніх старостинських округів.