Про внесення змін до міського бюджету

Під час засідання сесії Олевської міської ради було прийнято рішення про внесення змін до міського бюджету.

За сприяння Народного депутата України Володимира Арешонкова, виділено кошти у сумі 2 900 000 грн., які спрямовуються на наступні заходи:

• Капітальний ремонт сільського клубу в с. Забороче, Коростенського району, Житомирської області – 700 000 грн.;
  • Капітальний ремонт будинку культури по вул. Житомирська в с. Кишин, Коростенського району, Житомирської області – 800 000 грн.;
  • Капітальний ремонт будинку культури по вул. Свято-Миколаївська, 34 в м. Олевськ, Коростенського району, Житомирської області – 950 000 грн.;
  • Капітальний ремонт приміщення будівлі Жубровицького ДНЗ № 15 “Чебурашка” по вул. Шевченка, 11 в с. Жубровичі, Олевського району, Житомирської області – 450 000 грн.

Надано також іншу субвенцію з обласного бюджету до бюджету Олевської міської територіальної громади:

За поданням депутата обласної ради Олега Казюка:

• Придбання медичного та лабораторного обладнання для КНП “Олевська ЦЛ” – 36 200 грн.;
  • Придбання будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту будівлі господарського блоку для КНП “Олевська ЦЛ” ОМР – 120 000 грн;
  • Придбання офісних меблів для КНП “Олевська ЦЛ” ОМР – 40 000 грн;
  • Придбання монітора спостереження за пацієнтом для КНП “Олевська ЦЛ” ОМР – 40 000 грн.

За поданням депутата обласної ради Павла Яблонського:

• на придбання, встановлення та облаштування дитячих майданчиків в с. Копище, вул. Партизанська, 52 в – 100 000 грн.

За поданням депутата обласної ради Сергія Крамаренка:

• На придбання, встановлення та облаштування вуличних тренажерів в смт Дружба, вул.Центральна, 10 – 40 000 грн.;
  • На придбання, встановлення та облаштування вуличних тренажерів в с. Журжевичі, площа Центральна, 4 – 50 000 грн.;
  • На придбання, встановлення та облаштування дитячих майданчиків в м. Олевськ по вул. Київська,1 – 50 000 грн.;
  • На придбання, встановлення та облаштування дитячих майданчиків в с. Рудня-Хочинська, вул. Незалежна, 30 – 60 000 грн.

За поданням депутата обласної ради Валерія Прокопчука:

На поточний ремонт огорожі Олевського ЦРД №1 “Зірочка” по вул.Київська, 24 в м.Олевськ, Коростенського району, Житомирської області – 113 800 грн.