Олевський районний сектор з питань пробації провів інформаційно-правову бесіду

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Олевський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області провів індивідуальну інформаційно-правову бесіду на тему «Права дитини» з неповнолітнім суб’єктом пробації.

Бесіду проводила начальник Олевського районного сектору з питань пробації майор внутрішньої служби Анжела Козловець спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Олевської міської ради Наталією Павлюк.

В ході бесіди, неповнолітньому розповіли про права дитини, зосередивши увагу на тому, що дитина є людиною і ніхто не може її ображати, бити, жорстоко і несправедливо поводитись з нею, примушувати працювати на дорослих. У випадках, коли дитина стає жертвою подібного поводження, то вона може звернутися за допомогою до поліції.

По завершенню неповнолітньому суб’єкту пробації було вручено інформаційний буклет.