Святкування 330-річчя села Журжевичі

Вчора, 10 червня, одне з мальовничих сел Олевської територіальної громади святкувало свій День села.

На святкування 330-річчя села Журжевичі завітало багато гостей серед яких: міський голова Сергій Лисицький, його заступник Сергій Гончар, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький, начальник відділу культури Ірина Кльоц, депутати міської ради та депутати облради.

Перед початком святкового концерту керівник громади оглянув початкову школу в селі.

Урочистий захід розпочався з відзначення мешканців села.  Від Олевської міської ради вручили подяки та грошові винагороди майстру лісу Олексію Кирильчуку, медичній сестрі Наталії Новак та вчительці Оксані Шеремет. Також міський голова вручив сертифікат на придбання принтера для школи та побажав процвітання та довголіття селу Журжевичі та її мешканцям.

Подарунки від депутатів отримали діти та почесні жителі села.

В концертній програмі приймали участь юні таланти, місцевий фольклорний жіночий ансамбль «Журавлінка» та запрошені колективи з сусідніх сел, які радували присутніх своїми піснями.

Староста села Марія Мойсієнко організувала чудове свято. Для діток встановили надувні гірки, батути та електромобілі, а всіх гостей та мешканців села пригощали різними смаколиками.

Більше фото дивіться на офіційній сторінці міської ради в Фейсбук.