“Безпечні канікули” в літніх таборах шкіл громади

З 14 по 18 червня працівники комунальної установи «Центр соціальних служб» Олевської міської ради провели заходи «Безпечні канікули» в літніх таборах шкіл громади.

Зустріч зі школярами відбулась у 10 освітніх закладах, а саме: Лопатицька ЗОШ І-ІІІ ст.;  Копищенська ЗОШ І-ІІІ ст.; Сердюківська ЗОШ І-ІІ ст.; Юрівська ЗОШ І-ІІ ст.; Олевська ЗОШ І-ІІІ ст., №2; Кам’янська ЗОШ  І-ІІІ ст., Майданська ЗОШ І-ІІІ ст., Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.

Соціальна робота проводилась з метою популяризації здорового способу життя, підвищення умінь та навиків безпечного поводження під час літних канікул, формування позитивної мотивації в житті, попередження негативних проявів в молодіжному середовищі.

Під час рухливої гри діти могли засвоїти корисну інформацію, а також показати свої знання та обізнаність.

В кінці зустрічі малечі роздали буклети: : «Правила безпечної поведінки», «Безпечні канікули», «Конвенція ООН про права дитини».