Подарунок міського голови для жителів села Стовпинка

У селі Стовпинка з’явилася така довгоочікувана гра, про яку мріяли місцеві жителі.

На прохання завідувача сільським клубом Валентини Козловець міський голова придбав стіл, розмежований спеціальною сіткою, для гри в настільний теніс та ракетки для гри.

Сьогодні, 18 червня, міський голова Сергій Лисицький разом із начальником відділу культури та туризму презентував подарунок дорослим та дітям Стовпинської громади.

Стіл було придбано за кошти міського голови з фонду заробітної плати, які, як і обіцяв голова громади використовує виключно на благодійність.

Відтепер дорослі та діти зможуть не тільки з користю проводити дозвілля, а й влаштовувати змагання.

«Враховуючи те, що зараз вкрай бракує місць для відпочинку та дозвілля дітей та молоді ми вирішили  розпочати з найпростішого, з популяризації спорту у селі, яким зможе займатися кожен бажаючий. Адже настільний теніс – це гра, яка тренує на лише тіло, але й мозок. Я думаю, що ця спортивна гра, буде хорошим початком для заохочення дітей та молоді до спорту» – зазначив Сергій Лисицький.

Під час заходу дітки разом з міським головою спробували зіграти в нову для них гру – настільний теніс, від чого отримали масу задоволення.