Святкування Дня села Забороче

В день Святої Трійці заборочанці святкували День села. Гарно вбрані,  родинами зранку йшли до церкви, а пізніше зібралися в центрі села, щоб поспілкуватись та відпочити від робочих буднів.

Цього дня голова громади Сергій Лисицький завітав в гості, щоб привітати жителів Забороччя зі святами та відмітити окремих мешканців, вручивши подяки та грошові винагороди, а також сертифікат на придбання принтера для сільської школи.

«Приємно бачити вас родинами тут на цьому заході. Сьогодні ми святкуємо аж три свята: Свята Трійця, День медика та День батька. Нехай Бог Отець, Бог Син та Бог Дух Святий оберігають ваші сім’ї, посилають добробут та благополуччя. Всіх колег медиків вітаю з професійним святом, а всім татусям бажаю терпіння та наснаги у вихованні ваших кровиночок. Дітки у вас привітні, контактні і цікаві» – з вітальним словом звернувся керівник громади.

Вітав присутніх та вручав грошові винагороди також приватний підприємець Володимир Халімончук.

На подвір’ї сільської ради була облаштована сцена, де місцеві колективи та юні таланти дарували святковий настрій всім присутнім.

По закінченню на всіх чекала дискотека просто неба.