День села Кишин

20 червня, у велике християнське свято Трійця Кишинська громада святкувала День села.

До святкування долучився Олевський міський голова Сергій Лисицький, який разом з дружиною відвідали святковий концерт в Кишинському будинку культури.

Керівник громади привітав мешканців села зі святами і вручив подяки та грошові винагороди дзвонарю Матвію Павленко, Оксані Михайленко, тренеру Тетяні Шумейко, громадському діячу Галині Фещук та найстаршій учасниці колективу «Калина» Єві Михайленко.

Голова депутатської фракції політичної партії ” СЛУГА НАРОДУ” Анна Вжесінська також завітала на свято, щоб привітати жителів Кишина  і вручила подарунок – мотокосу для Будинку культури.

На сцені було показано безліч цікавих номерів, і танцювальних, і пісенних, і гумористичних. Проте найбільше оплесків отримав номер у виконанні ведучого Сергія Халімончука, який виступив в образі лікаря і розсмішив весь зал.

Біля Будинку культури були облаштовані цікаві фото-зони, надувні батути для дітей, продаж виробів місцевих майстрів, солодкої вати, а також різні ласощі.

Протягом свята всі охочі могли придбати безпрограшну лотерею, послухати музику та потанцювати.