Нагородження переможців та призерів волейбольного турніру серед дівочих команд

27 червня в спортивній залі Олевської ДЮСШ за підтримки Олевської МО ВФСТ “Колос”, відбувся волейбольний турнір серед дівочих команд з нагоди відзначення Дня Молоді.
За результатами турніру, 3-тє місце посіла команда ВК “Лопатичі”, друге місце сенсаційно здобула команда дівчат Олевської ДЮСШ, чемпіонками турніру вже традиційно стали спортсменки – ВК “Кишин”, які не залишили бодай найменших шансів своїм суперницям.
Нагородили переможців та призерів змагань завітали Олевський міський голова Сергій Лисицький, його заступник Юрій Данюк та голова Олевської МО ВФСТ “Колос”  Володимир Рабош
Сергій Лисицький побажав юним спортсменкам успіху, здоров’я, легких тренувань та нових досягнень та перемог.
Всі команди учасниці отримали солодкі подарунки, а команда – переможниця ВК “Кишин” отримала також “Кубок – Молоді”.