В місті Олевськ триває ремонт доріг по вулицях Олевська, Соснівська, Вербова, Співдружності та прилеглих провулків

Вчора, 22 липня, заступник міського голови Сергій Гончар оглянув процес ремонту доріг по даним вулицям. Ремонтні роботи знаходяться на особистому контролі міського голови Сергія Лисицького.

На початку тижня бригада благоустрою Олевської міської ради почала роботи на цих об’єктах.

Спочатку працівники бригади обрізали електропилкою гілки на деревах, які поросли завширшки майже 3 метри, повичищали канави від сміття. Спецтехніка, а саме бульдозер, розрівняв дорогу на якій були глибокі ями, а екскаватором попідчищали окремі ділянки, щоб розширити проїздну частину доріг на даних вулицях. Далі планується грейдером розрівняти полотно грунту перед насипом дорожньої суміші.

Зазначимо, що ремонт цих  доріг розпочався за ініціативи депутата міської ради Назара Ковальчука, який проживає на одній із вулиць.  Спільними зусиллями деяких мешканців були зібрані кошти в сумі 35 000 гривень, за які придбано дорожню суміш, паливо для спецмашин та оплачено працю робітників.

Наразі роботи тривають. Про завершення ремонту читайте згодом на нашому сайті.