Олімпійський тиждень у навчальних закладах громади

З 13 по 17 вересня в закладах загальної середньої освіти громади пройшов Олімпійський тиждень – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні.

3698 дітей громади стали активними учасниками змагань з волейболу, настільного тенісу, баскетболу, легкої атлетики, веселих ігор та естафет – змагань між класами, шашкових та шахових турнірів, конкурсів малюнків та фотографій «Ми – майбутні Олімпійці!», розгадували кросворди та ребуси на спортивну тематику, малювали на асфальті, стрибали на скакалці, підтягувались на перекладині влаштовували велопробіги, «Руханки», «Спортивні веселі перерви».

15 вересня у 23 закладах освіти для 2719 учнів було проведено єдиний Олімпійський урок, метою якого є навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Веселими й задоволеними залишилися всі учасники.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради