В Олевську встановили камери відеоспостереження за програмою «Безпечна громада»

В Олевську встановили три високотехнологічні камери відеоспостереження: вул. Свято-Миколаївська (на виїзді з Олевська), вул. Свято-Воздвиженська (центральний міст) та на вулиці Привокзальній (ринок, вокзал). Таким чином реалізовано перший етап міської програми «Безпечна громада», вартість якого становить 114 тисяч гривень. Центральний сервер дозволяє підключити 36 камер відеоспостереження, які планують встановити в Олевську та селах громади.

Програма «Безпечна громада» на 2021-2025 роки була прийнята 10 березня 2021 року на сесії Олевської міської ради. Дана програма передбачає встановлення системи відеоспостереження на території Олевської громади на 2021-2025 роки, метою якої є підвищення рівня безпеки громадських місць, об’єктів благоустрою; покращення роботи щодо забезпечення громадського порядку, профілактики та боротьби зі злочинністю; зниження аварійності на дорогах; створення умов, що сприяють безпечному руху транспортних засобів та пішоходів тощо.