Протягом доби на Олевщині підтверджено 44 нових випадки захворювання на COVID-19

Станом на 9:00 год 7 жовтня на Олевщині підтверджено 44 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомляє Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

Наразі на Олевщині 247 активних хворих на коронавірус.

У Житомирській області  станом на сьогодні 5 725 активних хворих на COVID-19. Протягом доби підтверджено 703 нових випадків, одужали 120 людей.

З початку моніторингу всього підтверджено 97 110 випадки в області, з них одужали 89 393 осіб, 1 992 людей померло.

Будьте відповідальними! Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Пам’ятайте! Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.