Хто подає заяву на призначення субсидії з 1 жовтня?

З 1 жовтня 2021 року  органами соціального захисту здійснюється автоматичне призначення житлової субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували житлову субсидію в неопалювальному періоді, крім домогосподарств:

  • у складі яких є внутрішньо переміщені особи;
  • у складі яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб;
  • які орендують житлове приміщення;
  • які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Таким домогосподарствам призначення субсидії на наступний строк здійснюється після подання нових заяви та декларації.

Заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадовими особами центру надання адміністративних послуг.

Структурні підрозділи соціального захисту населення приймають заяви з необхідними документами від громадян лише у разі надсилання їх поштою або в електронній формі (через офіційний сайт Мінсоцполітики).

Наголошуємо на тому, що заявник особисто відповідає за повні та достовірні відомості в заяві та декларації, а також в інших документах, що впливають на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру.

Також отримувачі субсидії зобов’язані протягом 30 днів повідомляти про зміни у складі зареєстрованих осіб, зміну сімейного стану, купівлю на суму, що перевищує 50 тисяч гривень, тощо.

 

                                                                Відділ № 4 (Олевськ) управління соціальної політики  

Коростенської райдержадміністрації

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту