Сергій Лисицький привітав Артема Богомолова із зайнятим ІІ місцем на Кубку України з Таеквон-до ІТФ

Міський голова Сергій Лисицький привітав вихованця «Спортивного клубу Олевськ Таеквон-до ІТФ «Фенікс» Артема Богомолова із зайнятим почесним ІІ місцем на Кубку України з Таеквон-до ІТФ.

Кубок України проходив з 12 по 14 листопада в місті Івано-Франківськ серед старших юніорів та дорослих.

За перемогу змагалось 680 спортсменів зі всієї України.

«Мені дуже приємно, що у нас в громаді ростуть такі талановиті діти, які прославляють нашу рідну Олевщину, адже будь яка перемога – це перш за все результат наполегливої праці. Впевнений що попереду на вас чекає ще багато великих перемог, а міська рада буде зажди вас підтримувати та тренера Ігоря Попова», – зазначив міський голова.

Від Олевської міської ради Сергій Лисицький вручив Артему подяку за значні спортивні досягнення.