Гімназіада Олевщини

Відповідно до Положення про проведення Гімназіади Олевщини, 1 грудня 2021 року на базі Олевської ЗОШ №2 відбулися  змагання з шахів серед команд учнів закладів загальної середньої освіти Олевської міської ради. Участь в цих змаганнях взяли 19 команд: 13 – із шкіл І-ІІІ ст. та 6 – із шкіл І-ІІ ст.

Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради за ІІІ місце в змаганнях з шахів нагороджено команду учнів Замисловицької ЗОШ І-ІІІ ст., Олевської гімназії та Сердюківської ЗОШ І-ІІ ст.,  за ІІ місце – команду учнів Хочинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Юрівської ЗОШ І-ІІ ст.

Перемогу здобули команди учнів Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. та Корощинської ЗОШ І-ІІ ст.

Відділ освіти, молоді та спорту вітає учасників змагань та бажає їм подальших успіхів у навчанні та спорті, а переможцям – гідно представити Олевську ТГ на обласних змаганнях з шахів.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту